Spring Dreams

  • Stwórz w domu i ogrodzie wiosenną atmosferę z dekoracjami Spring Dreams!
    Eteryczne motyle w stonowanych pastelowych kolorach pięknie prezentują się zarówno na poduszkach, jak i na latarankach z nowej, wiosennej kolekcji Spring Dreams. W ofercie mamy również porcelanowe jajka i tekstylia z kwiatową dekoracją, a także figurki ogrodowe, które wspaniale ozdabią zarówno taras  jak i salon.

  • dreams.jpg

  • Malując na poduszkach perłowy hiacynt, groszek pachnący i trzepoczące skrzydłami motyle, projektantka Cecilia Åberg wykorzystała intensywność kolorów akwareli. Kontrastowa czerń nadaje motywom głębi. Zaproś wiosnę do domu ze Spring Dreams!

Magic Garden

  • KAP_Agg.jpg

  • KAP_Porslinsgommor.jpg

  • Duet projektantów Finn Schjøll i Anna Handell opowiada się za tym, co piękne i funkcjonalne. Seria MAGDIC GARDEN obejmuje szeroką gamę artykułów dekoracji wnętrz ozdobionych przepięknym kwiatowym motywem. Znajdziesz tu porcelanowe jajka, poduszki, domiczki i wysokiej jakości tekstylia. MAGIC GARDEN to niezwykle radosna linia, która będzie stanowiła wspaniałą dekorację Twójego dom na wiosnę!

  • KAP_FinnSchjoll.jpg

  • KAP_Praktkruka.jpg

Kap_Pask.jpg

Przepiękne, wiosenne porcelanowe jajka zdobią pnącza wiciokrzewu. Wyposażone w jasnozieloną satynową wstążkę doskonale sprawdzą się jako wielkanocna dekoracja. Użyj ich do wykonania ozdoby, którą umieścisz na talerzu, w misie albo na wiosennych gałązkach. 

Bronskatt_Elsa.jpg

Brąz

Brąz to trwały klasyczny materiał, którego ciężar sprawia, że doskonale nadaje się do ogrodu. Dzięki ciepłej barwie ciemnego brązu kot ELSA będzie również pięknie prezentował się jako dekoracja domu. Siedzący spokojnie kot, który myje sobie łapę, nada wnętrzu przytulną atmosferę.

Sense.jpg

Sense

Stół przykryty lnem! Stwórz wrażenie luksusu lub pozwól sobie na nieco luźniejszy styl dzięki kolekcji SENSE ze 100% lnu. Materiał jest miękki, wysokiej jakości i dobrze się układa. Tekstylia zostały wykończone ozdobną mereżką