Wielkanocny stół ze złotymi detalami + 4 proste wielkanocne ozdoby

  • Wielkanoc to święto pełne radości,  wówczas cieszymy się dobrym jedzeniem i spotykamy się z bliskimi. Malujemy jajka, dekorujemy wielkanocne koszyki, zbieramy oznaki wiosny, celebrujemy Wielkanoc, chowamy smakołyki dla dzieci i wspólnie gotujemy wielkanocne potrawy. Jest wiele do zrobienia, dlatego chcemy podzielić się naszymi najlepszymi wskazówkami i pomysłami, jak stworzyć naprawdę miłą świąteczną atmosferę przy stole, w którym Ty i Twoi bliscy będziecie mogli cieszyć się swoim towarzystwem.

  • DIA_Paskdukning1.jpg

  • Stół​​ wielkanocny z mieniącym się złotem i naturalnymi detalami. Róż to spokojny i harmonijny kolor, który idealnie sprawdzi się na stole z wiosenną stylizacją kiedy natura budzi się do życia, a słońce w końcu do nas wraca. Biała porcelana nie musi być nudna, tutaj widzimy serwis Diamond, który ma lekko wypukły, graficzny wzór w kolorze białym inspirowany wyszukanymi szlifami diamentu. Wzór jest wykończony ręcznie malowanym, prawdziwym złotem.

DIA_Paskdukning2.jpg

Wskazówka - uzupełnij stół o kolejne złote detale takie jak: mieniące się złote sztućce i kieliszkiem ze złotą krawędzią, doda to ciepła i fantastycznie komponuje się z różowym obrusem. Nie zapomnij dodać energii wiosennymi kwiatami, czy jest coś, co przypomina nam wiosnę i Wielkanoc, tak jak żonkile i tulipany? Bukiety cytrynowożółtych żonkili i kłaniających się tulipanów idealnie wpasują się w ten wielkanocny stół, nie bój się dodawać innych kwiatów i pozwól kolorom błądzić od pastelowego różu po ciemny fiolet.

Jak samodzielnie zrobić dekoracje wielkanocne

  • 4 urocze dekoracje DIY na stół wielkanocny! Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze na wykonaniu własnych świątecznych dekoracji, ale również detale z naturalnych materiałów upiększą Twój stół i nadadzą mu niespotykanego charakteru.

    Wskazówka! Zapraszamy do wykorzystania różnych materiałów jako figlarnego detalu na talerzu, aby stworzyć osobiste i niepowtarzalne nakrycia.

DIA_Paskdukning3.jpg

Dekoracja 1

Niewiele potrzeba, aby stworzyć tę przytulną atmosferę wielkanocną. Wypróbuj tego uroczego małego zająca wielkanocnego, którego łatwo wykonasz używając złożonej serwetki tekstylnej, gotowanego jajka i sznurka, który zawiązujesz wokół serwetki. Możesz również udekorować go kilkoma piórami.

DIA_Paskdukning4.jpg

Dekoracja 2

Małe gniazda i wazon z jajkami będą uroczym detalem na Twoim stole wielkanocnym. Gniazdko można kupić w sklepach hobbystycznych lub wykonać samodzielnie z kory brzozowej lub słomy, którą zwija się i mocuje cienkim drucikiem. Zrób wydmuszkę z jajka, a następnie napełnij je wodą i wiosennymi kwiatami. Przymocuj jajko klejem od spodu, aby się nie przewróciło.

DIA_Paskdukning4.jpg

Pyssel 2

Små reden och en vas av ägg blir en fin detalj i din påskdukning. Reden kan antingen köpas i hobbyaffärer eller så gör du dem själv med björkris eller halm som du rullar ihop och fäster med ståltråd. Blås ut äggets innehåll och fyll sedan på det med vatten och vårblommor. Sätt fast ägget med häftmassa i botten så att det inte tippar.

DIA_Paskdukning5.jpg

Dekoracja 3

Te super proste jajka z mchu będą niebanalnym detalem na stole wielkanocnym. Otocz mchem jajka i nieco większe owalne kamienie, przymocuj sznurkiem i włóż kilka małych kwiatków i gotowe.

DIA_Paskdukning6_2.jpg

Dekoracja 4

Aby podkreślić złote elementy na stole, dobrze jest pokolorować kilka jajek w tym samym odcieniu. Możesz również ozdobić jajka złotymi wzorami, które są dostępne w formie szablonów do kupienia w sklepach hobbystycznych i które można ponownie wykorzystać.

DIA_Paskdukning6_2.jpg

Pyssel 4

För att fånga upp guldet i denna dukning är det fint att färga några ägg i samma nyans. Du kan också dekorera äggen med guldmönster, har du svårt att få till vackra mönster på äggen på frihand finns det schabloner att köpa i hobbyaffärer och som kan återanvändas år efter år.

  • Poświęćcie sobie nawzajem trochę czasu podczas Wielkanocy i nie zapominajcie, że piękne nakrycie stołu to coś więcej niż chęć zaimponowanie gościom, chodzi o stworzenie relaksującej i przyjemnej atmosfery do spotkań z najbliższymi. Dzięki spokojnym, różowym odcieniom piękna porcelana oraz dyskretne i wyszukane dekoracje wielkanocne uzyskasz oczekiwany efekt.  Fyrklövern życzy Wam wspaniałych Świąt Wielkanocnych!